Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gunther

 

Gunther je barman a číšník v kavárně Central Perk. Ikdyž jsme ho mohli sem tam zahlédnout již v první řadě Přátel, tak jeho postava se dočkala více prostoru až v druhé sérii. Gunther je typický svými světlými vlasy. Je zamilovaný do Rachel a tím pádem nesnáší Rosse. Občas z něj vypadne nějaká dobra hláška či moudro, prostě něco, co byste vůbec nečekali, jako třeba že hrál ve filmu, když byl dítě. Gunther byl uveden v titulcích v celkem 57 epizodách, ale vyskytl se v řadě dalších dílů. Hraje ho herec James Michael Tyler.

Janice Litman

janice.jpg (13541 bytes) janice-02.jpg (21990 bytes)

Janice je bývalá Chandlerova láska, se kterou se x krát sešel a rozešel. Definitivně spolu skončili ve čtvrté sezóně, kdy Chandler, aby se s ní rozešel, odjel až do Jemenu. Byla vdaná za chlápka, který vlastní velký obchod, kde se prodávají postele a matrace. Má s ním dítě - syna. Poté se provdala znovu za jiného muže, se kterým měla další dítě. Janice je ukecaná a občas všem z party leze na nervy, hlavně Joeymu, který jí přímo nemůže vystát, přestože se s ní pokoušel sblížit (301). V jedné epizodě si s Janice dokonce vyšel Ross, protože stejně jako on, i ona prošla "rozvodovým peklem" :) Jednu věc však na Janice všichni diváci milují - její smích. Jak v originále, tak i dabovaný - dabingu Janice se skvěle ujala Ivana Milbachová. Roli Janice si zahrála americká herečka Maggie Wheeler, vystupuje alespoň v jedné epizodě každou sezónu, kromě šestky, kde v epizodě 617 zazněl pouze její hlas z kazeťáku a nebyla uvedena v titulcích.

Marcel

friends&marcel.jpg (55274 bytes)

Marcel je opička, kterou po nějaký čas jako mazlíčka vlastnil Ross. Kvůli jeho pohlavní vyzrálosti ho ale musel poslat do zoologické zahrady v San Diegu. Odtamtuď se Marcel dostal k showbyznysu, začal hrát v reklamách a účinkoval i ve filmu s Jean Claudem Van Dammem :) Marcelova oblíbená píseň se jmenuje The Lion Slepps Tonight, rád si hrával s kuchyňským nádobím Monicy a s Rachelinou panenkou Barbie.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář